Rozvrhy hromadných předmětů 2023/2024

Hudební obor

Rozvrh hudební nauky v budově ZUŠ, Okružní 4699 (výuka hudební nauky začne od pondělí 11. září 2023, výuka přípravného studia od 7. září):

čas pondělí úterý středa čtvrtek pátek
13.20 - 14.05

 

  Hudební nauka 1. C    
14.10 - 14.55

Hudební nauka 2. A

Hudební nauka 1. B Hudební nauka 2. C Hudební nauka 3. C
15.00 - 15.45

Hudební nauka 1. A

Hudební nauka 2. B Hudební nauka 3. B Hudební nauka 2. D  
16.00 - 16.45

Přípravné studium 

Hudební nauka 3. A

Hudební nauka 4. B

Přípravné studium 

 
16.50 - 17.35

Hudební nauka 5. A

Hudební nauka 4. A Hudební nauka 5. C    
17.40 - 18.25  

Hudební nauka 5. B

     

 

Rozvrh hudební nauky v budově ZŠ Racková:

den středa

čas

 

 

 

 

Výtvarný obor 

pondělí úterý středa čtvrtek pátek

 

14.00 - 15.30

1. ročník

(noví žáci od 9 let)

 

14.00 - 16.15

2. + 3. ročník

(1. skupina)

 

 

 

 

14.00 - 16.15

2. + 3. ročník

(2. skupina)

 

 

 

15.45 - 18.00

4. - 7. ročník

(1. skupina)

 

16.30 - 18.00

přípravné studium 

+ 1. ročník (žáci do 8 let)

(1. skupina)

16.30 - 18.45

2. - 6. ročník

(2. skupina)

 

16.30 - 18.00

přípravné studium 

+ 1. ročník (žáci do 8 let)

(2. skupina)

 

15.00 - 17.15

7. ročník

a II. stupeň

 

 

Taneční obor

Výuka probíhá ve Skygymu na Přerovance.

Výuka na pobočkách v ZŠ Okružní a v sále Skygym na Přerovance je finančně podporována statutárním městem Zlín.

pondělí úterý středa čtvrtek pátek

 

14.00 - 15.10 

2. + 3. ročník

 

14.10 - 15.40 

1. ročník

 

14.00 - 15.10  

2. + 3. ročník

 

   

 

15.20 - 16.30

4. ročník

 

15.50 - 17.20

přípravné studium

 

15.20 - 16.30

4. ročník

 

   

 

16.40 - 17.50

 II. stupeň

 

 

 

16.40 - 17.50

 II. stupeň

 

 

 

Literárně-dramatický obor    

Výuka probíhá v ZŠ Okružní a v ZUŠ. 

Výuka na pobočkách v ZŠ Okružní a v sále Skygym na Přerovance je finančně podporována statutárním městem Zlín.

pondělí úterý         středa čtvrtek  pátek 

 

 

 

 

 

 

               

 

14.10 - 14.55

individuální výuka

(Skupinka Viktor)   

 

 

 

 

 

   

 

15.00 - 16.30

Skupinka Nováčci

 

 

 

16.00 - 17.30

Partička divošek 

 

 

 

16.00 - 16.45

individuální výuka

(Partička divošek)

 

   

 

 

 

 

17.00 - 18.30

Skupinka Viktor

 

 

16.45 - 17.30

individuální výuka

(Skupinka Viktor)

 

Pěvecký sbor a souborová hra 

Výuka pěveckého sboru, kapel a komorních souborů začne od pondělí 11. září.

pondělí

úterý

středa

čtvrtek

pátek

 

 

 

 

15.30

-

17.00

Cimbálová muzika

Valášek

(zkušebna, Hešová)

 

 

 

 

14.10

-

14.55

Komorní hra -  klavír

(učebna 16, Pekařová)

 

16.50

-

17.35

Komorní hra – klavír

(učebna 12, Rumjanceva)

---------------

Kytarový soubor 1

(učebna 5, Sulovská)

---------------

Soubor bicích

(učebna 14, Škrabal V.)

 

 

16.50

-

17.35

Komorní hra – klavír

(učebna 13, Galetková)

16.50

-

17.35

Kapela Sakura

(učebna 16, Kozánek)

16.50 – 18.00

16.50

-

17.35

 

Akordeonový soubor

Swahoodeon

(učebna 1, Dopitová)

 

 

16.50

-

17.35

Kytarový soubor 3

(učebna 4, Hutyra

---------------

Komorní hra -  klavír

(učebna 21, Krčálová)

 

17.40

-

18.25

Kytarový soubor 2

(učebna 10, Pekař)

---------------

Radostné bubnování

(učebna 1, Dopitová)

17.40

-

18.25

Žesťový soubor

(učebna 14, Škrabal V.)

---------------

Pěvecký sbor

(učebna 22, Oškerová)

---------------

Školní orchestr

(učebna 21, Macková, Kozánek)

---------------

Dechový soubor

(učebna 9, Škrabal Z.)

 

 

 

 

Komorní hra - klávesy

(učebna 12, Soukalová)

 

 

 

17.00

-

18.30

Cimbálová muzika Šafrán

(zkušebna, Hešová)

 

 

18.30

-

19.35

 

Kapela

ZE-SWA-HOO BAND

(učebna 16, Kozánek)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výuka na pobočkách v ZŠ Okružní a v sále Skygym na Přerovance je finančně podporována statutárním městem Zlín.