Rozvrhy hromadných předmětů 2021/2022

Hudební obor

Rozvrh hudební nauky v budově ZUŠ, Okružní 4699 (výuka hudební nauky začne od pondělí 13. září 2021, výuka přípravného studia od 2. září):

čas pondělí úterý středa čtvrtek pátek
13.20 - 14.05

 

  Hudební nauka 2. B    
14.10 - 14.55

 

Hudební nauka 1. B Hudební nauka 2. C Hudební nauka 3. C
15.00 - 15.45

Hudební nauka 1. A

Hudební nauka 2. A Hudební nauka 3. B Hudební nauka 3. D  
16.00 - 16.45

Přípravné studium

Hudební nauka 3. A

Hudební nauka 4. B

Přípravné studium

 
16.50 - 17.35

Hudební nauka 4. A

Hudební nauka 5. A Hudební nauka 5. C    
17.40 - 18.25  

Hudební nauka 5. B

  Hudební nauka 5. D  

 

Rozvrh hudební nauky v budově ZŠ Racková (výuka začne v týdnu od 13. září 2021):

den středa

čas

13.50

 

 

 

Výtvarný obor 

pondělí úterý středa čtvrtek pátek

 

14.00 - 16.15

4. - 5. ročník

 

 

14.00 - 16.15

3. - 4. ročník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.30 - 18.00

1. ročník

16.30 - 18.45

2. ročník

 

16.30 - 18.00

Přípravné studium

 

 

16.00 - 18.15

2. - 3. ročník

 

15.00 - 17.15

6. - 7. ročník

II. stupeň

 

Časy výuky výtvarného oboru jsou zatím předběžné, mohou se dle požadavků a počtu žáků změnit.

Taneční obor

Výuka probíhá ve Skygymu na Přerovance.

pondělí úterý středa čtvrtek pátek

14.40 - 15.50 

3. ročník

 

 

14.40 - 15.50 

3. ročník

 

   

 

16.00 - 17.30

1. a 2. ročník 

 

 

 

16.00 - 17.30

přípravné studium a 1. ročník

 

   

 

17.40 - 19.10

4. - 7. ročník

II. stupeň

 

 

 

17.40 - 19.10

4. - 7. ročník

II. stupeň

 

 

 

Časy výuky tanečního oboru jsou zatím předběžné, mohou se dle požadavků a počtu žáků změnit.

Literárně-dramatický obor    

Výuka probíhá v ZŠ Okružní.

pondělí úterý        

 

 

 

 

14.00 - 15.30

Malé holky

 

15.00 - 16.30

Velké holky

 

15.40 - 16.25

Individuální výuka

pro mladší žáky

 

 

16.35 - 17.20

 Individuální výuka

pro starší žáky

16.30 - 18.00

Človíčáci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výuka na pobočkách v ZŠ Okružní a v sále Skygym na Přerovance je finančně podporována statutárním městem Zlín.

Pěvecký sbor a souborová hra

pondělí

úterý

středa

čtvrtek

pátek

 

 

 

 

15.00

-

15.45

Cimbálová muzika I.

 (zkušebna, Hešová)

 

 

 

 

16.50

-

17.35

Pěvecký sbor

(učebna 21, Oškerová)

 

 

 

16.50

-

17.35

Školní orchestr

(učebna 21, Kozánek)

 

-----

Dechový soubor

(učebna 9, Škrabal Z.)

 

-----

Komorní hra - klavír

(učebna 12, Rumjanceva)

16.45

-

17.30

Cimbálová muzika

Valášek

(zkušebna, Hešová)

16.45 – 18.15

 

16.50

-

17.35

Komorní hra - klávesy

(učebna 12, Rumjanceva)

-----

 Komorní hra -  klavír

(učebna 22, Ševčíková A.)

-----

Akordeonový soubor

(učebna 1, Dopitová)

-----

Kapela Piráti

(učebna 16, Kozánek)

16.40 – 17.40

 

 

 

 

 

 

16.50

-

17.35

Kytarový soubor 3

(učebna 2, Hutyra)

 

17.40

-

18.25

Kytarový soubor 1

(učebna 10, Pekař)

-----

Kytarový soubor 2

(učebna 2, Sulovská)

-----

Radostné bubnování

(učebna 1, Dopitová)

17.40

-

18.25

Soubor zobcových fléten

(učebna 11, Ryndová)

 

-----

Žesťový soubor

(učebna 14, Škrabal V.)

 

 

 

 

 

Soubor bicích

(učebna 14, Škrabal V.)

 

 

 

 

 

 

18.30

-

19.45

 

Kapela

ZE-SWA-HOO BAND

(učebna 16, Kozánek)