Rozvrhy hromadných předmětů 2020/2021

Hudební obor

Rozvrh hudební nauky v budově ZUŠ, Okružní 4699 (výuka začne od pondělí 14. září 2020):

čas pondělí úterý středa čtvrtek pátek
13.20 - 14.05

 

1. ročník   2. ročník  
14.10 - 14.55

1. ročník

2. ročník 2. ročník 3. ročník
15.00 - 15.45

2. ročník

1. ročník 3. ročník 4. ročník  
16.00 - 16.45

Přípravné studium

3. ročník

4. ročník

Přípravné studium

 
16.50 - 17.35

5. ročník

4. ročník 5. ročník    
17.40 - 18.25 4. ročník

5. ročník

     

 

Rozvrh hudební nauky v budově ZŠ Racková (výuka začne v týdnu od 12. září 2020):

den v jednání

čas

v jednání

 

 

 

Výtvarný obor 

pondělí úterý středa čtvrtek pátek

14.00 - 16.15

4. - 5. ročník

13.30 - 15.45

3. -  4. ročník

 

 

 

14.00 - 16.15

2. - 3. ročník

 

 

16.30 - 18.00

1.  ročník

16.00 - 17.30

Přípravné studium

16.00 - 18.15

I. stupeň

16.30 - 18.45

5. - 7. ročník

 

 

Časy výuky výtvarného oboru jsou zatím předběžné, mohou se dle požadavků a počtu žáků změnit.

Taneční obor

Výuka probíhá v  kostele Panny Marie Pomocnice křesťanů.

pondělí úterý středa čtvrtek pátek
   

14.00 - 15.30

Přípravné studium

1. a 2. ročník

   

15.40 - 17.10 

3. - 6. ročník

 

15.40 - 17.10

3. - 6. ročník

   

17.20 - 18.30

II. stupeň

 

17.20 - 19.10

II. stupeň

 

 

Časy výuky tanečního oboru jsou zatím předběžné, mohou se dle požadavků a počtu žáků změnit.

Literárně-dramatický obor    

Výuka probíhá v ZŠ Okružní.

pondělí úterý        

15.00 - 16.30

Velké holky

14.00 - 15.30

1. ročník

(mladší žáci)

16.35 - 17.20

Individuální výuka 

15.45 - 17.15

Človíčáci

 

 

17.20 - 18.05

Individuální výuka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pěvecký sbor a souborová hra

pondělí

úterý

středa

čtvrtek

pátek

16.00

-

16.45

 

 

 

16.00

-

16.45

Cimbálová muzika I.

 

 

 

16.50

-

17.35

Pěvecký sbor

-------------

Soubor bicích

16.50

-

17.35

Školní orchestr

-----------------

Dechový soubor

-----------------

Komorní hra - klavír

16.50

-

17.35

Cimbálová muzika

Valášek

16.50

-

17.35

Komorní hra - klávesy

-----------

Komorní hra - klavír

--------------

Kapela Piráti

16.50 – 17.50

 

17.40

-

18.25

                    Kytarový soubor

----------------

Žesťový soubor

--------------

 Kytarový soubor

17.40

-

18.25

                          Soubor zobcových fléten

----------------

Akordeonový soubor

 

 

 

 

 

 

 

18.30

-

19.45

 

Kapela

ZE-SWA-HOO BAND

 

 

 

 

 

 

Výuka na pobočkách v ZŠ Okružní a kostele Panny Marie Pomocnice křesťanů je finančně podporována statutárním městem Zlín.